Image Alt

Masaż Lomi Lomi

Masaż Lomi Lomi to tradycyjna metoda masażu ciała, która pochodzi z Hawajów. Jest to głęboko uzdrawiająca forma masażu. Jego historia sięga setki lat wstecz, natomiast technikę przekazywano z pokolenia na pokolenie.
W początkach istnienia masażu, był on nieodłączną częścią kultury Hawajów oraz elementem życia codziennego. Możemy spotkać się z wieloma rodzajami masażu lomi. W Katathani Spa z miasta Bydgoszcz specjalizuje się w masażu lomi nui, czyli masażu świątynnym. To wyjątkowa ceremonia dla duszy i ciała. W dawnych czasach masaż lomi nui stosowany był wobec ważnych osobistości lokalnych społeczności. Cały rytuał trwał nawet 5 dni i dogłębnie oczyszczał duchowo.
Lomi to znaczy głaskać, ugniatać. Masaż lomi obejmuje całe ciało (omijając sfery intymne), a wykonywany jest głównie przedramionami.

Zadbaj o swoje samopoczucie!

Z uwagi na to, że masaż Lomi Lomi jest ukierunkowany zarówno na poprawę stanu fizycznego, jak i psychicznego, stanowi on doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących emocjonalnej równowagi, chcących zredukować uczucie napięcia.

Z doświadczenia wiemy, że wiele osób nie poświęca stosownej uwagi swojemu ciału oraz umysłowi. Pochłonięci codziennością zapominamy, że nasz wewnętrzy spokój jest na wagę złota. Masaż Lomi Lomi pomoże Ci go odzyskać i sprawi, że frustracja i chroniczne zmęczenie przestaną Ci dokuczać.

Indywidualnie dopasowany masaż Lomi Lomi

Oczywistym jest, że każda odwiedzająca nas osoba zgłasza inne potrzeby odnośnie relaksu i rozluźnienia, dlatego podczas masażu Lomi Lomi dobieramy indywidualnie dopasowane techniki mające na celu zlikwidowanie napięcia. Dołożymy wszelkich starań, aby wyzwolić drzemiące w Tobie pokłady energii i uwolnić Cię od negatywnych myśli. Masaż Lomi Lomi wykazuje nie tylko działanie relaksujące, ale także lecznicze i terapeutyczne. Wyróżnia go gracja i harmonijne ruchy przypominające kojące, morskie fale. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane masażem Lomi Lomi! Wizyta w bydgoskim Katahani Spa z pewnością okaże się dla Ciebie niezapomnianym doświadczeniem.

Jakie korzyści daje masaż Lomi Lomi?

• Dzięki odpowiedniej technice i płynnym ruchom, masowana osoba może doznać głębokiego relaksu.
• Mięśnie wokół podstawowych stawów są rozciągane, co wpływa na regenerację całego organizmu.
• Poprawa przemiany materii.
• Przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej.
• Poprawa krążenia krwi.
• Redukcja stresu.

Category:

Tags: