Image Alt

Refleksoterapia — masaż tajski głowy

Tajski masaży głowy – doskonałe remedium na stres

Marzysz o tym, aby choć na chwilę zapomnieć o rzeczywistości i przenieść się do świata jak z marzeń? Taką odrobinę szczęścia może dostarczyć Ci masaż tajski głowy z refleksoterapią. Sztuka tego masażu opiera się na uciskaniu wybranych części ciała, co pobudza krążenie krwi oraz limfy w organizmie, a także przywraca równowagę energetyczną całego organizmu, harmonizując ją. Sztuka refleksoterapii ma swoje korzenie w chińskiej myśli meridianów, czyli kanałów energetycznych zlokalizowanych w całym ciele. Aby przekonać się o dobroczynnych właściwościach tej metody terapii nie musisz planować podróży na daleki wschód. Wystarczy odwiedzić Katathani Spa w mieście Bydgoszcz. Oferowany masaż głowy rodem z Tajlandii rozmasowuje strefy, które odpowiadają za organy wewnętrzne, co odpręża ciało i dostarcza ukojenia zmysłom. Dzięki niemu zapewnisz sobie odpowiednią dawkę endorfin.

Delikatny masaż tajski głowy stymuluje mózg i pobudza odpowiednie procesy samoregulacji i samoleczenia. Dzięki niemu poprawia się działanie układu immunologicznego, nerwowego i hormonalnego. To bardzo polecany zabieg przy terapii wielu schorzeń. Zabieg wprowadzi Cię w stan wyciszenia i relaksu, jakiego potrzebuje Twój umysł.

Komu dedykujemy tajski masaż głowy?

Proponowany przez nas masaż głowy dedykujemy osobom narażonym na duży stres oraz obciążenia fizyczne i psychiczne, a także tym którzy borykają się ze stanami depresyjnymi. Katathani Spa z miasta Bydgoszcz umożliwia skorzystanie z bezcennej wiedzy i doświadczenia tajskich terapeutek, które skupiając się na meridianach zlokalizowanych na twarzy oraz sklepieniu głowy umożliwiają zredukowanie wielu dolegliwości. Podczas masażu głowy terapeutka jest w stanie zidentyfikować te narządy i części naszego ciała, które wymagają szczególnej uwagi. Dzięki temu skuteczność sesji wzrasta, a odwiedzające nas osoby mogą wyeliminować problemy, których rozwiązanie przy pomocy alternatywnych technik terapeutycznych byłoby znacznie trudniejsze.

Decydując się na tajski masaż głowy w bydgoskim Katathani Spa zrobisz ważny krok ku eliminacji dolegliwości układu nerwowego. Ponadto, nasze terapeutki pomogą Ci pozbyć się bólu głowy oraz bezsenności. Nasze sesje koją zmysły i wykazują dobroczynne działanie na cały organizm. Korzystając z masażu głowy zadbasz nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, ale także oddechowego i pokarmowego. Stymulacja zakończeń nerwowych poprawia krążenie krwi i jest nieoceniona w zakresie zwiększania wydolności poszczególnych narządów zlokalizowanych w naszym ciele. Zapraszamy!

Category:

Tags: